Internet za 150,-
Sumava.eu
Představení, nabídka pro firemní klientelu i pro domácnosti
komplexní systém služeb poskytovaný všem našim zákazníkům.
číst více »

naše zásady
zaměřujeme se na kompletní péči o zákazníka. Poskytujeme všechny služby v péči o firemní informační technologie s důrazem na osobní přístup.
číst více »

dokumenty a osvědčení
naší společnosti jsou nyní i k nahlédnutí na internetu.
číst více »

Reference
Vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům maximálně vstříc při řešení běžných i nestandardních situací. Naši pracovníci se vám budou věnovat na maximum.
číst více »

Kontakty
přehledný seznam kontaktů na naší společnost.
číst více »


| « Úvodní stránka  |  O společnosti  |  Představení, nabídka pro firemní klientelu i pro domácnosti


Základní informace
Společnost IT Profi s.r.o. byla založena v roce 2003 spojením dvou podnikatelských subjektů, jejichž historie sahá až do roku 1996. Cílem naší společnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti IT, s důrazem na maximální kvalitu nabízených produktů a profesionální řešení všech požadavků našich klientů. Díky dlouhodobým zkušenostem z podnikání v oblasti informačních technologií se nám podařilo vytvořit komplexní systém služeb poskytovaný našim zákazníkům tak, abychom maximálně naplnili jejich očekávání.

Pro firemní klientelu:

Specializace firmy IT Profi je na kompletní péči o zákazníka z firemního sektoru. Jde o poskytování všech potřebných služeb v péči o firemní informační technologie jako celku s důrazem na osobní přístup. Naše nabídka pokrývá široké spektrum působnosti, což nám umožňuje nabídnout své služby nově vznikající organizaci (vytvoření kompletní kanceláře na klíč), jednorázové akce organizacím s vlastním správcem (vyhotovení strukturované kabeláže, softwarový audit, školení uživatelů) i kompletní převzetí správy organizace do naší odborné péče (kompletní podpora).

Pro neziskové a státní organizace nabízíme pomoc při řešení běžných provozních situací, asistenci při vyplňování povinných výkazů a přehledů a zavádění bezpečnostních opatření (kamerové a dohledové systémy, zabezpečovací a docházkové systémy).

Pro školní zařízení a jídelny dokážeme vytvořit kompletní počítačovou učebnu na klíč (včetně kaskádovité podlahy, vymalování, obložení stěn dřevěnými ochrannými obklady, elektroinstalací a vybavení stoly a židlemi na míru) či objednávkový systém jídel.

Samozřejmostí je i nabídka činností, které jsou prospěšné i pro malé a střední obce, zejména ze šumavského regionu, z nichž největší popularitu má obecní intranetový portál a datové propojení obecních budov a úřadů.

Nabízíme i možnosti spolupráce při vytváření projektů pro Evropskou unii.


Pro domácnosti:

Kromě prodeje širokého sortimentu počítačového zboží od většiny výrobců nabízíme i kvalitní připojení k Internetu pomocí vlastní sítě, kde používáme kromě všeobecně oblíbených WiFi technologií v pásmu 2,4 a 5 GHz i garantovaná licencovaná pásma pro technologii WiMAX a pro páteřní spoje i optické trasy či 10 GHz point to point spoje. V lokalitách, kde zatím nejsme schopni nabídnout vlastní kvalitní připojení, zdarma zprostředkujeme připojení přes ADSL technologie jiných provozovatelů včetně doporučení vhodného technického vybavení.


» Přečtěte si o našich zásadách práce
» Potřebujete nějaké dokumenty o firmě?
» Potřebujete kontakt na naší firmu?


   Help-line pro naše zákazníky: +420 388 416 500

   Připomínky ke stránkám pište na: web@itprofi.cz


Všechna práva obsahu vyhrazena © 2008 | IT Profi spol. s r.o.TIP!  Navštivte také náš e-shop na adrese www.obchod.prijemne.cz