Internet za 150,-
Sumava.eu
Představení, nabídka pro firemní klientelu i pro domácnosti
komplexní systém služeb poskytovaný všem našim zákazníkům.
číst více »

naše zásady
zaměřujeme se na kompletní péči o zákazníka. Poskytujeme všechny služby v péči o firemní informační technologie s důrazem na osobní přístup.
číst více »

dokumenty a osvědčení
naší společnosti jsou nyní i k nahlédnutí na internetu.
číst více »

Reference
Vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům maximálně vstříc při řešení běžných i nestandardních situací. Naši pracovníci se vám budou věnovat na maximum.
číst více »

Kontakty
přehledný seznam kontaktů na naší společnost.
číst více »


| « Úvodní stránka | « O naší společnosti   |  Naše zásady


Naše zásady

  Osobní jednání
 1. technika primárního kontaktu – po vzájemné dohodě o spolupráci s jedním z jednatelů (majitelů) naší společnosti stává se tato osoba vaším osobním koordinátorem a jedná s vámi o všech záležitostech. Naším cílem je řešení vašich problémů a požadavků ideálním způsobem s důrazem na maximální spokojenost zákazníka. Všechny své požadavky řešíte vždy se stejnou osobou, která má zároveň zájem o oboustrannou výhodnost a prospěšnost vzájemné spolupráce. Výhodou je individuální a přátelský přístup, v případě nutnosti i bez ohledu na pracovní volno a svátky, což je výhodné zejména u operací, během nichž je vyloučena možnost zastavit používání počítačového vybavení zákazníka během pracovní doby.
 2. individuální přístup a osobní zodpovědnost každého jednatele vzhledem k zákazníkovi zaručuje maximální míru snahy o spokojeného klienta.
  Výhody spolupráce s naší společností
 1. máme kapitálové i materiální možnosti umožňující větší specializaci a široké pokrytí
 2. díky optimalizovaným skladovým zásobám nabízíme možnost zápůjček náhradního či testovacího zařízení zákazníkům
 3. zastupitelnost (v mimořádném případě nedostupnosti vašeho primárního kontaktu můžete kontaktovat další osoby pro zajištění vašich potřeb)
 4. rozšíření pracovního kolektivu o spolupracovníky různých specializací (design, programování, sítě, zabezpečovací technika a kamerové systémy, kovovýroba) dovoluje nabízet ucelená řešení s důrazem na kvalitu a odbornost dílčích celků
 5. upevnění pozice a větší váha u dodavatelů díky sloučení odběrů ve zboží nám umožňuje vyjednat lepší podmínky, ze kterých opět těží zákazník
 

   Help-line pro naše zákazníky: +420 388 416 500

   Připomínky ke stránkám pište na: web@itprofi.cz


Všechna práva obsahu vyhrazena © 2008 | IT Profi spol. s r.o.TIP!  Navštivte také náš e-shop na adrese www.obchod.prijemne.cz